Рат је први почео
* Непријатељ нас је увукао у рат, а ми смо га баш ту чекали.
* Док су једни вредно стварали своју државу,други су на истом простору вршили масовна самоубиства.
* Масовно протеривање Срба из Хрватске протекло је у најбољем реду. Из авиона се видело да прогнаници долазе из једне уређенеземље.
* Етничко чишћење је извршено по свим правилима ратовања, уз стриктно поштовање међународних конвенција.
* Чим смо их протерали, стекли су се услови за њихов повратак.
* Прогнаници слободно могу да се врате својим кућама. Нови власници једва чекају да се упознају са њима.
* Хрватска се поштено раздужила. Дала је више Срба него што их јенеповратно узела.
* На том простору сада живи други народ јер је првом истекао рок трајања.
* Срби и Хрвати су морали да се разиђу јер два добра не иду заједно.
* Више нас не дели провалија. Напунили смо је лешевима.
* Ово је изузетно повољан период за Србе у Хрватској. Број убијених Срба у Јасеновцу сада је мањи него икад.
* Једни смањују број убијених, а други повећавају. Нема дилеме ко је ту хуманији.
* Не слажемо се око броја убијених. С којим бројем бисте ви били задовољни?
* Оптужница је на климавим ногама, али правди се ионако нигде не жури.
* Да ли ће хашким осуђеницима српске националности у издржавање казне бити урачунато време проведено у Србији?
* У развијеним земљама људи се убијају од посла, а ми то радимо без по муке.
* Није то био грађански рат, него је ратовао свако са сваким.
* На ратишту сам био много добар. Сажалио сам се над једним телевизоромкоји је остао без игде икога.
* Можда је крао, можда је клао, али није кршио обичаје ратовања.
* Ратни злочинци неће остати некажњени! Има да их гризе савест до краја живота.
* У рат смо ушли отворена срца. Отуд толико крви.
* То је био ослободилачки рат. Ослобађале су се најниже људске страсти.
* У рату нисмо могли да се препознамо, а у миру да сеидентификујемо.
* Кад смо сабрали њихове жртве и од тога одузели наше, рачуница је показала да смо пословали без губитака.
* Убиј и ти мене, па смо квит!
* Нећемо се више убијати без разлога. Паметни смо људи, смислићемо већ нешто.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


