Ангелина Топић у финалу ЕП у Минхену
МИНХЕН - Српска атлетичарка Ангелина Топић пласирала се у финале у дисциплини скок увис на Европском првенству, које се одржава у Минхену.
Топићева је до финала стигла пошто је из првог покушаја прескочила 1,87 метара. Она је прво прескочила 1,78 метара, а потом и 1,83 метра, преноси Танјуг.
Српска атлетичарка је у својој квалификационој групи поделила прво место са Црногорком Маријом Вуковић.
Финале ће бити одржано у недељу од 19.05 часова.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Space
Bravo Angelina, vrhunski rezultat za tvoje godine. Budi ponosna.
Одговори
|
Препоручујем
21
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


