Састају се Додик и Путин
БАЊАЛУКА - Српски члан Председништва БиХ Милорад Додик састаће се 20. септембра у Москви са председником Руске Федерације Владимиром Путином, потврдио је шеф Представништва Републике Српске у Москви Душко Перовић.
"То је потврда добрих односа у континуитету. За сада се зна да су теме разговора политички и економски односи", рекао је Перовић у изјави за Срну.
Он је подсетио да се Путин увек залагао за стриктно поштовање Дејтонског споразума.
Подели ову вест
Коментари3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
ZLATKO S P
A sta mislite ,ako mu zabrane prelet kao sto su ucinili Lavrovu ?
Одговори
|
Препоручујем
9
LaCosta
Leti na Tursku pa od tuda za Moskvu. Tesko da ce ikome pasti na pamet da zbog toga obustavlja komercijalni let.
Препоручујем
18
бг
e to je pravi srbin, mile - svaka ti cast!
Одговори
|
Препоручујем
151
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


