Недеља, 07.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Две особе погинуле у удесу на ауто-путу Београд-Ниш

Две особе погинуле у удесу на ауто-путу Београд-Ниш
(Фото А. Васиљевић)

Две особе су погинуле, а три повређене у саобраћајној несрећи до које је дошло јутрос у 4.40 сати на ауто-путу Београд - Ниш, код искључења за Алексиначке руднике.

У удесу је учествовало путничко возило фиат пунто београдских таблица и теретно возило страних регистарских таблица, речено је Танјугу у ПУ Ниш.

Троје повређених превезено је у КЦ Ниш и дијагностика је у току. Саобраћај на том делу ауто-пута нормализован је око осам сати.

Увиђај је у току.

Коментари0
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.