Почела мобилизација
Министар одбране Русије Сергеј Шојгу наредио је данас да почне реализација указа председника Владимира Путина о делимичној мобилизацији.
Шојгу је изјавио да је потребно појачати безбедност војних одсека где ће се обављати делимична мобилизација.
"Неопходно је благовремено и квалитетно организовати обавештавање грађана, појачати мере за сузбијање провокација и противзаконитих радњи, као и заштиту војних одсека, места за пријем и окупљање грађана", рекао је руски министар одбране, преноси Спутњик.
Навео је да је дошло време "да се искуство стечено током годишњих стратешких вежби примени у пракси“.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


