Одбојкашице у четвртфиналу против Пољске
Одбрану титуле светских шампионки српске одбојкашице наставиће против домаће селекције Пољске, последица је резултата осталих мечева у Групи Ф.
Пољакиње су у последњем мечу дана дозволиле Немицама да освоје два сета и тако остале без шанси да претекну Турску на трећој позицији.
Четвртфинални дуел између Србије и Пољске игра се у уторак у Гљивицама, највероватније у вечерњем термину (20.00), јавља РТС.
Треба истаћи да је Србија већ савладала Пољску на овом турниру и то у Лођу – 3:0 (26:24, 25:22, 25:18).
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


