У Београду пао први снег
У Београду је пао први снег ове зиме. Према прогнози РХМЗ-а, на подручју Београда у наредна два сата повремено ће падати слаб снег.
У шест сати у главном граду је измерено нула степени.
Најхладније је било на Црном Врху и Копаoнику, где је температура била минус четири степена Целзијуса, пренео је Танјуг.
Најтоплије је у Крушевцу и Зајечару, где су измерена три степена.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


