Дачић: 2022. била бурна, али успешна
Министар спољних послова Ивица Дачић честитао је данас свим грађанима Србије Нову 2023. годину и предстојећи Божић, уз оцену да је 2022. била доста бурна, донела је и проблеме, али и много срећних тренутака и успеха у свим областима.„Успели смо да сачувамо мир и сигурност за наше сународнике на Ђшосову и Метохији, упркос огромним притисцима и опасности којима их је изложила приштинска власт”, написао је Дачић у честитки, а пренело министарство.
Он је додао да је Србија 2022. наставила економски да расте, а са тим и животни стандард, а изграђено је, како је навео „још много километара” нових путева, нових и обновљених болница, школа и градских улица.„Желим да нам свима заједно, наредна 2023. година буде још успешнија и плоднија у сваком погледу, како за нашу Србију, тако и за сваку нашу породицу. Желим вам и да празничне дане проведете у добром расположењу, посвећени својим најближима, и да вас у наредној години прати добро здравље, породична слога и успех у раду”, поручио је Дачић.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


