Ана Брнабић честитала Дан Републике Српске
Председница Владе Србије Ана Брнабић упутила је честитку председнику Владе Републике Српске Радовану Вишковићу поводом обележавања Дана Републике Српске.
„Поводом Дана Републике Српске у име Владе Републике Србије и у своје име Вама и грађанима упућујем срдачне честитке, уз најбоље жеље за напредак и благостање Републике Српске и српског народа. Уверена сам да ће, у периоду пред нама, нераскидиво пријатељство и обострано разумевање бити очувано, на добробит српског народа, али и стабилности и просперитета на Балкану“, навела је Брнабић.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Ana
Zasto niko nije tamo otisao !?
Одговори
|
Препоручујем
16
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


