Чилић не игра на Аустралијан опену
Хрватски тенисер Марин Чилић саопштио је данас да неће учествовати на првом гренд слему у сезони, Аустралијан опену.
„Почетак 2023. године није баш најбољи. Разочаран сам јер нећу моћи да играм на Аустралијан опену, али здравље је на првом месту. Видимо се следеће године у Мелбурну”, написао је на свом Твитер налогу 34-годишњи тенисер, преноси Бета.
Чилић је на Аустралијан опену био постављен за 17. носиоца.
Најбољи резултат у Мелбурну Чилић је остварио 2018. године, када је у финалу после пет сетова поражен од Швајцарца Роџера Федерера.
Аустралијан опен је на програму од 16. до 29. јануара.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


