Аутобус градског превоза слетео с пута у Винчи
Аутобус Јавног градског превоза, вечерас око 8.15 сати учествовао је у несрећи на Смедеревском путу у Винчи и нема повређених лица, речено је Танјугу у МУП-у.
Како преносе београдски медији, реч је о аутобусу који је саобраћао на линији 303, а који је слетео у канал поред пута у близини хотела Радмиловац.
Саобраћај је на том делу пута успорен.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Podunavlje
"Radmilovac" nije u Vinči, nego u Leštane (Leštanima). A Vinča je selo kraj Dunava, kad se skrene sa Smederevskog puta levo.
Одговори
|
Препоручујем
2
Nomen Nescio
Pitam se ko li ga je vozio...
Одговори
|
Препоручујем
4
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


