Синијакова и Крејчикова одбраниле титулу у дублу на Аустралијан опену
МЕЛБУРН - Чешке тенисерке Катерина Синијакова и Барбора Крејчикова одбраниле су титулу у дублу на Аустралијан опену, пошто су данас у финалу у Мелбурну победиле Јапанке Суко Аојаму и Ену Шибахару са 6:4, 6:3.
Меч је трајао 90 минута. Чехиње су овим тријумфом оствариле 24. узастопну победу на гренд слем турнирима, пренео је Танјуг.
Синијакова и Крејчикова су освојиле седму гренд слем титулу. Оне су прошле године освојиле Аустралијан опен, Вимблдон и Ју-Ес опен.
Аустралијан опен се игра за укупни наградни фонд од 48,5 милиона евра.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


