Панел о разарању демократије споља
Правни факултет у Београду обавестио је заинтересоване да 10. фебруара у 17 часова могу слушати прво предавање Београдске групе за теорију права у овој календарској години и да је оно резервисано за проф. др Флориана Бибера, из Центра за северноисточне европске студије Универзитета у Грацу.
Професор са аустријске високошколске установе говориће на панелу ,,Спољни актери као агенти де-демократизације на Западном Балкану”. Предавање ће бити доступно путем платформе Webex Meetings и линка истакнутог и на сајту Правног факултета: https://pravni.webex.com/pravni/j.php?MTID=me9c33d2837153ccb6791957f088f7abe.
Иначе, Београдска група за теорију права је образовни истраживачки центар у коме се налазе и професори Правног факултета, а на онлајн сесије доводе познате колеге са универзитета из региона и света. Између осталих досад су им гостовали професори из Чилеа, Минесоте, Мађарске, Велике Британије, Холандије, Босне и Херцеговине...
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


