Ивановић: Дошли смо у Ниш да победимо три утакмице
НИШ – Дошли смо у Ниш са циљем да добијемо три утакмице, рекао је тренер кошаркаша Црвене звезде Душко Ивановић после победе против Борца из Чачка (89:64) и пласмана у полуфинале Купа Радивоја Кораћа.
Ривал црвено-белима у борби за финале, сутра од 21 сат, биће Партизан.
„Знамо се одлично, играли смо толико утакмица једни против других. Свака је различита, таква ће бити и у полуфиналу. Ми смо овде са циљем да добијемо све три, у петак је друга, видећемо”, изјавио је Ивановић на конференцији за медије. Биће то четврти „вечити дерби” ове сезоне, Звезда је добила прва два, а Партизан последњи у Евролиги.
Ивановић сматра да победника неће одлучити дан одмора више, јер је Партизан четвртфинале играо у среду, преноси Танјуг.
„Ако изгубимо у полуфиналу, неће бити зато што смо играли сада, па следећи дан”, поручио је Ивановић.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


