Вучић се састао са Ковачевским
ОХРИД – Председник Републике Србије Александар Вучић састао се данас у Охриду, где ће бити одржан састанак на високом нивоу у оквиру дијалога Београда и Приштине, са председником Владе Републике Северне Македоније Димитром Ковачевским.
„Захвалио сам пријатељу Димитру Ковачевском на томе што, као добар домаћин, жели да допринесе конструктивном наставку дијалога”, написао је Вучић на Инстаграм налогу „будућностсрбијеав”, јавља Танјуг.
Ковачевски се претходно састао са премијером привремених приштинских институција Аљбином Куртијем, као и са високим представником ЕУ за спољну политику и безбедност Ђозепом Борељом и специјалним представником ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирославом Лајчаком.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


