Уторак, 09.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Хил се састао са смењеним тужитељкама

Хил се састао са смењеним тужитељкама
(Фото Бета/М.Мишков)

Независно правосуђе и борба против корупције кључни су за напредак Србије, а нарочито чланство у ЕУ, навео је амбасадор Сједињених Држава Кристофер Хил после сусрета са смењеним тужитељкама Бојаном Савовић и Јасмином Пауновић.

„САД у потпуности подржавају Србију у том настојању и цене партнерство професионалаца у Тужилаштву који су тога свесни попут Бојане Савовић и Јасмине Пауновић”, написао је Хил на званичном Инстаграм профилу америчке амбасаде.

Коментари6
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

branislav
Mene samo interesuje ko je koga zvao?
Talason
Smeta vam ambasador Hil a ne smeta vam što se ne dozvoljava borba protiv korupcije u Srbiji ?
Ђорђе
Слажем се, али то није твој посао, амбасадоре, да ти процењујеш стање у земљи домаћина.
Анка
А ове што је Србија школовала… брука и срамота…
Dejan
Pale su maske...
joviša
Nevaspitano,bezobrazno i drsko.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.