Петак, 05.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Девојчице на које је пало дрво у Београду пуштене кући из болнице

Девојчице на које је пало дрво у Београду пуштене кући из болнице
(Фото Р. Крстинић)

Две девојчице на које је јутрос у Београду пало дрво отежало од снега пуштене су кући после урађене дијагностике, речено је Танјугу у Универзитетској дечјој клиници у Тиршовој.

Девојчице имају лакше телесне повреде, односно нагњечење трупа.

На девојчице је дрво пало на Миљаковцу, у Борској улици, где су упућене екипе хитне помоћи, после чега су превезене у Тиршову.

Јавно комунално предузеће „Зеленило-Београд” саопштило је да је дрво које је пало на девојчице било потпуно здраво.

Како се додаје, ово стабло сребрнолисног јавора, као и сва стабла у дрвореду у тој улици су у току прошле године орезана исечене су суве гране и примењене све редовне мере неге, преноси Танјуг.

Коментари0
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.