Уторак, 30.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Ема Радукану оперисана, пропушта Вимблдон

Ема Радукану оперисана, пропушта Вимблдон
(Фото EPA-EFE/RAY ACEVEDO)

ВИМБЛДОН – Британска тенисерка Ема Радукану оперисала је обе руке и скочни зглоб, објавила је млада тенисерка на свом Инстаграм налогу.

Шампионка Ју-Ес опена из 2021. године имала је проблеме са костима обе руке, због чега је пропустила турнир у Мадриду, јавља Танјуг.

„Са сигурношћу се може рећи да је последњих 10 месеци било тешко јер сам се суочила са понављаном повредом кости обе руке. Дала сам све од себе да савладам бол и да га излечим током већег дела ове и краја прошле године, тако што сам драматично смањила оптерећење тренингом, пропустила недеље тренинга, као и смањила прошлу сезону да бих покушала да га излечим. Нажалост, то није довољно. Разочарана сам што ћу бити ван терена наредних неколико месеци”, објавила је Радукану.

Коментари1
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Stanislav
Mnogo rano se danas ovi sportisti povređuju i operišu.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.