„Епл” поново бележи пад продаје
Компанија „Епл” саопштила је да је поново имала пад продаје, али да тражња за „ајфоном” и даље постоји. У образложењу се наводи да купци, притиснути све већим ценама, одлажу куповину компјутера и ајпеда.
Приходи су пали за три одсто, у прва три месеца ове године, у односу на исти период 2022. и то на – 94,8 милијарди долара. Пад продаје забележен је друго тромсечје за редом али компанија истиче да ситуација није толико лоша како се страховало, преноси Би-Би-Си.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Јован К.
Еплови производи су прецењени.
Одговори
|
Препоручујем
8
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


