Нова хапшења полицајаца у Подгорици
ПОДГОРИЦА – Службеници Специјалног полицијског одељења (СПО) ухапсили су шефа униформисане подгоричке полиције Дарка Кнежевића због сумње да је злоупотребио службени положај, пишу подгоричке Вијести позивајући се на своја сазнања. У склопу исте акције, наводе, ухапшен је и Далибор Живковић, командир у Одељењу безбедности Подгорица.
Према незваничним инфомацијама, Кнежевић и Живковић су ухапшени током радног времена, на послу, и тренутно се налазе у згради СПО. Подсећају да је Кнежевић саслушаван и пре неколико месеци, а у склопу акције Специјалног државног тужилаштва против службеника Управе полиције, за које се верује да су радили за кавачки клан. Тада, након испитивања у згради СПО, није му одређивано задржавање, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


