Вучевић стигао у гарнизон Рашка
Потпредседник Владе и министар одбране Милош Вучевић стигао је данас у гарнизон Рашка где је размештен део снага Војске Србије.
Министар Вучевић одржаће састанак са високим старешинама Војске Србије на коме ће бити разматрана актуелна безбедносна ситуација, саопштило је Министарство одбране, преноси Танјуг.
Војска Србије у највишем је степену борбене готовости, у складу са одлуком председника Републике и врховног команданта Војске Србије Александра Вучића и са другим снагама безбедности Републике Србије прати развој ситуације на терену, подсећа се у саопштењу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


