Вучић се састао са Орбаном
Председник Србије Александар Вучић састао се са премијером Мађарске Виктором Орбаном, уочи сутрашње прве седнице стратешког савета за сарадњу две државе.
„Пројекти на којима радимо најбоље ће показати да ништа не може да заустави брзи раст обе земље”, објавио је вечерас Вучић на Инстаграму.
Навео је и да је „са искреним партнерима и пријатељима све могуће”, те да је „сваки план остварив”.
Прва седница Стратешког савета за сарадњу Србије и Мађарске на којој ће учествовати председници, премијери и чланови влада две земље биће одржана сутра на Палићу, преноси Бета.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


