Дачић разговарао са Боцан-Харченком
Министар спољних послова Србије Ивица Дачић разговарао је данас са амбасадором Руске Федерације у Србији Александром Боцан-Харченком о актуелној светској ситуацији, као и о тренутним догађајима у земљи и региону. Разматрано је и актуелно стање у билатералним односима, уз заједничку опредељеност за даљи развој политичке и економске сарадње две земље, саопштило је министарство.
Министар иностраних послова Русије Сергеј Лавров у петак је, у онлајн брифингу, најавио да су у току разговори о организацији посете Дачића Москви
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Боро
Onomad se ljubi sa Hilom?
Одговори
|
Препоручујем
22
Mozart
Mora se na Raport kod Vladimira Putina i Lavrova. Postrojavanje...
Одговори
|
Препоручујем
51
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


