Јам Мадар напустио Партизан
Израелски кошаркаш Јам Мадар напустио је Партизан после две године и постао нови члан Фенербахчеа, потврдио је данас турски клуб објавом на званичном сајту.
Како је саопштено, Израелац је потписао уговор на две плус једну сезону.
Мадар (22) иза себе има две одличне сезоне у Партизану, а посебно је добра била претходна у којој је проглашен за "звезду у успону" Евролиге. Са клубом је играо Топ 8 фазу Евролиге и освојио АБА лигу.
Мадар је постао трећи кошаркаш који је званично напустио Партизан, пре њега су отишли Матијас Лесор и Данте Егзум, а најављен је и одлазак Јоаниса Папапетруа, док се још увек не зна статус Џејмса Нанелија.
Уговоре са челницима клуба продужили су Алекса Аврамовић, Кевин Пантер и Зек Ледеј.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


