Нетанијаху пребачен у болницу
ЈЕРУСАЛИМ – Израелски премијер Бењамин Нетанијаху данас је пребачен у болницу јер је осећао да губи свест, али сада се осећа добро, саопштено је из његовог кабинета.
Нетанијаху (73) је био на медицинским прегледима у болници Шеби у Тел Хашомеру, недалеко од Тел Авива, наводи се у саопштењу, пренео је Ројтерс.
Израелски медији наводе да је Нетањаху при пуној свести превезен у болницу из своје резиденције у приморском граду Цезареји, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


