У Пакистану страдало 11 радника након рушења спољног зида због јаких киша
У Пакистану је данас страдало 11 грађевинских радника након што се срушио део спољног зида великог комплекса који је ослабљен јаким кишама, саопштиле су локалне власти.
Они су радили на изградњи моста у близини комплекса, а зид је пао док су радници седели у својим шаторима поред градилишта, преноси АП.
Из локалне полиције је саопштено да су тела преминулих пронађена, као и да је најмање пет грађевинских радника повређено.
Додали су да киша није изазвала никакву штету на зидовима моста који је изградњи.
Најмање 112 особа је страдало у Пакистану од 25. јуна када су монсунске кише погодиле ту земљу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


