Ђоковић одустаје од Мастерса у Торонту
ТОРОНТО – Други тенисер света Новак Ђоковић је уморан и одустао је од учешћа на турниру Мастерс 1.000 у Торонту од 7. до 13. августа, објавили су организатори канадског турнира.
Повлачење Ђоковића, освајача 23 Гренд слем турнира у каријери, долази недељу дана након пораза у пет сетова у Вимблдону од првог играча света Шпанца Карлоса Алкараза, јавља Бета.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


