Миа освојила Чешку
Српска репрезентативка Миа Ристић освојила је ИТФ 60 турнир у чешком Прерову, пошто је у финалу била боља од Италијанке Ауроре Зантедески са 2:0 (6:1, 6:2).
Сјајне партије од квалификација до финала донеле су Мији нове бодове. Ове године у бодовном скору боље резултате од Мие Ристић уписала је само Олга Даниловић.
Ово је још један у низу успеха младе тенисерке рођене 2006. године која је већ била и члан репрезентације Србије у Били Џин Кинг купу, а иза себе има појединачну европску титулу и екипно сребро.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


