Неколико хиљада навијача Партизана у протестној шетњи против клупске управе
Неколико хиљада навијача ФК Партизан окупило се данас око 18 часова код Теразијске чесме одакле ће кренути ка стадиону где ће пред почетак меча против Нордсјеланда изразити протест против управе клуба.
Навијачи Партизана су у најави протеста рекли да је „догорело до ноката” и да је време да се управа која води клуб од 2016. године напусти Хумску, не само због вишегодишњих катастрофалних резултата и шест година без титуле и четири без трофеја, већ и због „недомаћинског начина на који се руководи Партизаном”, јавља Танјуг.
Јуче је један њихов захтев испуњен јер је оставку поднео председник Милорад Вучелић, али то, очигледно, није довољно и тражи се одлазак целе управе.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


