Четвртак, 23.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

У Србији сутра облачно, топло и ветровито

У Србији сутра облачно, топло и ветровито
(Фото С. Ступарушић)

У Србији ће у суботу бити облачно, топло и ветровито време са ређом појавом слабе кише и уз умерен и јак јужни и југозападни ветар, који ће у брдско-планинским пределима повремено достизати ударе олујне јачине, саопштио је данас Републички хидро-метеоролошки завод.

На истоку и југоистоку биће претежно сунчано, после подне на северу и западу местимично са кишом и пљусковима са грмљавином уз мањи пад температуре, док се на истоку и југоистоку очекује постепено наоблачење.

Увече и у току ноћи краткотрајна киша биће могућа понегде и у осталим крајевима, ветар ће бити у слабљењу, а температуре ће се кретати од 25 до 30 степени, преноси Танјуг.

У Београду се исто очекује облачно, топло и ветровито са условима за повремену краткотрајну кишу, дуваће умерен до јак јужни ветар, током ноћи у слабљењу, са највишом дневном температуром око 27 степени.

Топло време очекује се до среде, док се у другој половини недеље очекују честа пролазна наоблачења са кишом и локалним пљусковима и грмљавином и температуром у постепеном паду.

Коментари1
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jovan
Retko kada se vidi slika zgrade Politike, ovo je bas lepo uradjeno, moglo bi i cesce da se vidi, molim vas. Pozdrav

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.