Почео други протест испред РИК-а у Београду
Испред зграде Народне скупштине у којој се налази седиште Репубичке изборне комисије (РИК) у Београду је почео други протест на који је позвала коалиција „Србија против насиља”, због, како су навели, кршења изборне воље грађана.
Испред те зграде је већи број новинарских екипа, а у Улици краља Милана је блокиран саобраћај возила.
Протест, са захтевом да се понове избори за градску власт Београда, одржан је синоћ на том месту.
У тој згради су од синоћ потпредседница Странке слободе и правде Мариника Тепић и председник Народног покрета Србије Мирослав Алексић који са истим захтевом штрајуку глађу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


