Ђоковић одрадио први тренинг у Мелбурну
Најбољи тенисер света Новак Ђоковић одрадио је данас први тренинг у Мелбурну уочи почетка првог гренд слем турнира сезоне, Аустралијан опена.
Ђоковић је пре неколико дана допутовао у Мелбурн из Перта где је играо за Србију на Јунајтед купу. Он је данас тренирао на Род Лејвер арени.
Српски тенисер брани титулу у Мелбурну, пошто је прошле године у финалу победио Грка Стефаноса Циципаса 6:3, 7:6 (7:4), 7:6 (7:5). Ђоковић је у каријери десет пута освојио Аустралијан опен. Он ће у Мелбурну покушати да дође до 25. гренд слем трофеја у каријери.
Жреб ће бити одржан у четвртак, а Аустралијан опен биће одигран од 14. до 28. јануара.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


