У ритму свинга
Вечнe планетарне хитовe „Moonlight Serenade”, „What A Wonderful World”, „The Saint Louis Blues March”, „In The Mood”, „Rhapsodie In Blue”, „When Your Smiling”, „Song Of India”, „Let’s Dance”… извео је амерички „Глен Милер оркестар” у „МТС дворани”. Под диригентском палицом Вила Салдена, који је најављивао нумере и говорио о композиторима, светски познати ансамбл у саставу биг бенда оживео је добро знане ритмове тридесетих и четрдесетих година прошлог века. Програм назван „Најбоље од ’Глен Милер оркестра’” својеврсним времепловом пребацио је посетиоце који су испунили дворану до последњег места у доба када је настао свинг, један од најкосмополитскијих музичких стилова свих времена. Публика се, уз одржавање ритма пуцкетањем прстију, препустила уживању, што су доказали дуги аплаузи упућени извођачима.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


