Швјонтек убедљиво до четвртфинала мастерса у Мадриду
Прва тенисерка света Пољакиња Ига Швјонтек пласирала се данас у четвртфинале мастерса у Мадриду, пошто је после два сета победила Сару Сорибес Тормо 6:1, 6:0.
Она је до победе над 55. играчицом на WТА листи после сат и осам минута игре.
Тенисерка из Шпаније је у првом гему првог сета одузела сервис Швјонетек, али је онда потпуно стала и то је био једини гем који је освојила на мечу, преноси Бета.
У четвртфиналу, Швјонтек ће играти против Бразилке Беатрис Хадад Маје.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


