Слављеничка атмосфера у Вучићевом штабу
После убедљиве победе у свим градовима и општинама на јучерашњим локалним изборима, у седишту Српске напредне странке синоћ је владало добро расположење током читаве вечери. Да ће изборна листа око СНС-а остварити сигурну победу, могло се наслутити петнаестак минута по затварању бирачких места када је функционер напредњака Владимир Ђукановић с осмехом прокоментарисао: „Победићемо их убедљивије него што мисле.” Да тај оптимизам није био без покрића, посведочила су двојица оперативаца СНС-а која су навела да ће можда чак урадити немогуће, а то је да остваре исту победу као и пре четири године када је опозиција, махом, бојкотовала изборе.
„Не знам на чему су они темељили очекивања, јер су сва истраживања јавног мњења показивала да ни уједињена опозиција нема никакве шансе ни у Београду ни у Новом Саду. Био нам је проблематичан Ниш, али смо и то некако прегурали”, рекао је један од високих функционера напредњака. „Остварили смо резултат који смо очекивали и који је онакав какав смо пратили резултате истраживања јавног мњења”, констатовао је један члан СНС-а из Новог Сада, који је додао да тек сада креће борба.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


