Крунић у четвртфиналу турнира у Хертогенбосу
Српска тенисерка Александра Крунић пласирала се данас у четвртфинале турнира у Хертогенбосу, пошто је победила пету тенисерку света Американку Џесику Пегулу после три сета, 7:6, 6:7, 6:4.
Крунић, 400. тенисерка света, победила је после два сата и 47 минута.
Тенисерке су у првом сету направиле по брејк и одигран је тај-брејк, који је Крунић добила 7:3, преноси Бета.
Такође и у другом сету био је по један брејк на обе стане и одигран је тај-брејк, који је Пегула добила 7:3.
Крунић је у трећем гему трећег сета одузела сервис Пегули, предност брејка је сачувала до краја и после прве меч лопте пласирала се у четвртфинале.
Њена противница биће Далма Галфи из Мађарске, која је победила Рускињу Веронику Кудерметову 6:3, 3:6, 7:5.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


