Надал објавио да неће играти на Ју-Ес oпену
Шпански тенисер Рафаел Надал објавио је вечерас да неће играти на Ју-Ес oпену.
„Одлучио сам да се нећу такмичити на овогодишњем Ју-Ес oпену, месту где сам створио сјајне успомене. Недостајаће ми те посебне ноћне сесије у Њујорку на „Ешу”, али мислим да не бих могао да дам 100 одсто себе. Хвала свим мојим навијачима, недостајаћете ми. Срећно свима на увек сјајном Ју-Ес oпену. Мој следећи турнир биће Лејвер куп у Берлину”, написао је Надал на друштвеним мрежама.
Он је на Олимпијским играма у Паризу елиминисан од Новака Ђоковића у другом колу, а играо је и дубл са Карлосом Алкаразом.
Шпанац је трофеј у Њујорку освајао четири пута, поаледњи пут 2019. године.
Турнир се одржава од 26. августа до 8. септембра.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


