Ђоковић неће играти на мастерсу у Риму
РИМ - Српски тенисер Новак Ђоковић неће играти на мастерсу у Риму, објавили су данас организатори турнира.
"Новак Ђоковић је саопштио да неће играти у Риму ове године. Видимо се следеће године Ноле", стоји у објави на званичној страници турнира на мрежи "X".
Србин је шестоструки шампион мастерса у Риму, а последњи пут је пехар подигао 2022. године. Мастерс у Риму почиње 6. маја.
Ђоковић је пре неколико дана елиминисан у другом колу мастерса у Мадриду од Италијана Матеа Арналдија, а пре две недеље му се исто десило на мастерсу у Монте Карлу где га је елиминисао Чилеанац Алехандро Табило.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


