Година успеха „црно-белих”
У свечарској атмосфери у Спортском центру у Земуну Фудбалски клуб Партизан организовао је новогодишњи коктел на коме је председник клуба Драган Ђурић говорио о оствареним резултатима у години која одлази.
– Освојена „дупле круне” и пласман у Лигу Уефе најбољи су доказ да је година која је на истеку била веома успешна, по мом мишљењу најуспешнија у последњих 14 година. Због тога имамо обавезу да у 2009. години поновимо успех на домаћој сцени и начинимо корак више у Европи. Учинићемо све да се за наредну сезону организационо и такмичарски добро припремимо како бисмо обавезе које смо поставили и остварили – рекао је председник Ђурић.
Свечаном испраћају 2008. присуствовао је и председник Олимпијског комитета Србије и бивши играч и председник Партизана Иван Ћурковић, некадашњи асови и легенде клуба Марко Валок и Милутин Шошкић, председник Фудбалског савеза Београда Раде Ђуровић, као и многобројни пријатељи и чланови Фудбалског клуба Партизан.
Новогодишњем коктелу није присуствовао тренер Славиша Јокановић, који се налази на одмору у Шпанији, али он ће, по свему судећи, окупити екипу за нову сезону, а само је отворено питање са каквим ће снагама шампион кренути у одбрану титуле. Спортском директору Ивану Томићу и генералном секретару Дарку Грубору предстоје дани без одмора...
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


