Ђоковић победио Норија
Српски тенисер Новак Ђоковић пласирао се у осмину финала Ју-Ес опена победом над Британцем Камероном Норијем резултатом 3:1, по сетовима 6:4, 6:7 (4:7), 6:2 и 6:3.
Ђоковић је после четири сета и два сата и 49 минута успео да седми пут у каријери надигра Британца. Забележио је и 192. тријумф на гренд слемовима који се играју на бетону, чиме је престигао Роџера Федерера и постао апсолутни рекордер.
У борби за четвртфинале српски тенисер играће против Немца Јана Ленарда Шруфа, који је са 3:0 елиминисао Франсиса Тијафоа.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


