Добри разговори о европском путу Србије
Председница Народне скупштине Републике Србије Ана Брнабић састала се данас у Бриселу са високом представницом Европске уније за спољну политику и безбедност Кајом Калас.
Уследиће састанак Брнабић са генералним директором Генералног директората Европске комисије за проширење и источно суседство Гертом Јаном Копманом у 13 часова, саопштено је из Народне скупштине.
- Драго ми је што сам имала прилику да се састанем са високом представницом Европске уније за спољну политику и безбедност Кајом Калас у Бриселу. Добри разговори о европском путу Србије. Настављамо заједнички рад на реформама од којих ће корист имати наши грађани. Стратешки спољнополитички циљ Србије остаје чланство у ЕУ и радићемо на томе још снажније него до сада, написала је Брнабићева на Инстаграму.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


