Јокић проглашен играчем недеље
Николу Јокића, српског кошаркашког виртуоза и звезду Денвер Нагетса, НБА лига је синоћ званично прогласила за играча недеље Западне конференције, што је још једна потврда његове изванредне форме и доминантне игре на терену.
Денвер Нагетси су протекле недеље остварили три победе у три одигране утакмице. Јокић је био апсолутни лидер свог тима, демонстрирајући вансеријску кошаркашку интелигенцију и способност да доминира у свим сегментима игре.
Просечно је бележио чак 39 поена по утакмици, што га чини једним од најефикаснијих стрелаца лиге. Уз то, додао је и 13 скокова, уписујући осам асистенција по мечу, чиме је показао да је прави плејмејкер у телу центра. Ови фантастични учинци директно су допринели успесима Денвера, а Јокићева способност да истовремено буде и стрелац, скакач и асистент чини га незаменљивим играчем и кључем успеха свог тима.
Иа Источној конференцији је бриљирао Џејлен Џонсон, кошаркаш Атланта Хокса. Он је понео титулу играча недеље Источне конференције, захваљујући изванредним партијама и вођству свог тима до максималног учинка. Атланта Хокси су такође имали савршену недељу, забележивши четири победе у четири утакмице. Џонсон је просечно бележио 24 поена, 12 скокова и 9,3 асистенције по мечу, што је такође импресиван учинак и доказ његовог доприноса успесима Атланте.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


