Хамилтон: Не радујем се следећој сезони
Седмоструки светски шампион Формуле 1 возач Ферарија Луис Хамилтон рекао је данас да се не радује следећој сезони, после тешке године у новој екипи и лошег тркачког викенда у Лас Вегасу.
Како преноси Спортски журнал, Хамилтон је данашњу трку почео на последњем 20. месту и први пут у каријери је квалификације завршио на последњем месту према оствареним резултатима на стази, не рачунајући казне.
Трку је завршио на 10. месту, али је после дисквалификације возача Мекларена Ланда Нориса и Оскара Пјастрија на крају заузео осмо место.
– То је ужасан резултат. Ништа позитивно не могу да извучем из данашње трке. Једва чекам да се заврши, радујем се крају. Не радујем се следећој - рекао је Хамилтон за Би-Би-Си (ББЦ).
Упитан да ли то значи да се не радује следећој трци у Катару, Хамилтон је одговорио:
– Следећој сезони.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


