Тамара Коцић: Можемо да победимо Исланд
Можемо да их победимо и надам се да ћемо освојити нова два бода, изјавила је вечерас у Штутгарту рукометашица Србије Тамара Коцић уочи меча против Исланда у другом колу групе Ц на Светском првенству.
Србија је у првом колу групе Ц у среду победила Уругвај 31:19, док је Исланд поражен од Немачке (25:32).
„Радујем се тој утакмици, јер очекујем неизвестан и борбен меч, борбу до самог краја. Добро су играле против Немачке и показале своју снагу, морамо да будемо опрезне и да не јуримо много”, рекла је Коцић, пренео је званични сајт РСС.
Рукометашица Србије Александра Вукајловић није тренирала неколико дана због повреде, али је спремна дочекала почетак СП.
„Биће веома тешка утакмица, Исланд је физички спреман, има јаке играчице и мислим да ће се водити борба до самог краја. Морамо да одиграмо одбрану како знамо и умемо, да постигнемо што већи број лаких голова”, истакла је Вукајловић.
Утакмица између Србије и Исланда биће одиграна сутра од 20.30 часова у Штутгарту, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


