Србија и Чешка јачају сарадњу
Председник Владе Републике Србије проф. др Ђуро Мацут разговарао је данас у Јеревану са председником Владе Републике Чешке, Андрејем Бабишем, уочи почетка Осмог самита Европске политичке заједнице.
Мацут је истакао да је важно да две земље наставе да јачају сарадњу.
Мацут и Бабиш навели су да две земље негују велико пријатељство и да су опредељене за продубљивање сарадње у свим областима у обостраном интересу, а нарочито у области економије.
Они су се сагласили да је тема Самита у Јеревану - „Изградња будућности: јединство и стабилност у Европи” - од великог значаја за све земље и да су разговор и сарадња основа здраве будућности.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


