Кошаркаши Партизана савладали Босну
Кошаркаши Партизана победили су вечерас у дворани „Александар Николић” у Београду екипу Босне резултатом 81:73 (13:18, 27:14, 23:15, 18:26) у првој утакмици четвртфинала плеј-офа регионалне АБА лиге.
Најефикаснији у екипи Партизана био је Двејн Вашингтон са 19 поена, док је Ник Калатес додао 16. Код гостију, најбољи је био Петар Ковачевић са 13 поена.
На почетку меча повредио се кошаркаш Партизана Шејк Милтон, који је морао да напусти терен.
Он је због повреде отишао у свлачионицу и до краја утакмице се није враћао на терен.
Четвртфинална серија АБА лиге се игре до две победе. Други меч између Босне и Партизана биће одигран 10. маја у Сарајеву, преноси Танјуг. Термин евентуалне мајсторице биће накнадно одређен, а домаћин би био Партизан.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


