Обрадовић: Заслужена победа Партизана
„Добро је да смо се борили до краја“
Честитке Партизану, заслужена победа, добро је да смо се борили до краја и да смо видели идеју како је потребно да играмо, рекао је тренер кошаркаша Црвене звезде Саша Обрадовић после пораза од Партизана (100:94) у првом мечу полуфинала АБА лиге.
"Партизан је контролисао добро утакмицу, морамо да се адаптирамо према томе и да имамо бољу концентрацију на изгубљеним лоптама", истакао је Обрадовић на конференцији за медије.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


