У Партизану још размишљају где ће
Нове временске неприлике и висок снежни покривач поново задају главобоље „црно-белима”. После померања наставка фудбалског шампионата за седам дана (28. фебруара), у табору Црвене звезде су брзо донели одлуку и своју фудбалску експедицију преселили у Црну Гору. У Хумској размишљају о тој варијанти, а с обзиром на недостатак адекватних фудбалских терена на Црногорском приморју, постоји велика могућност да Партизан отпутује у Грчку, тачније у Солун. По једној варијанти шампион би у Солуну провео три дана, а по другој чак недељу дана, у зависности од временских услова у нашој земљи.
Генерални секретар Дарко Грубор чини све да пронађе најбоље решење, иако то неће бити нимало лако, а спортски директор Иван Томић је још увек у недоумици, јер су играчи за останак у Београду и тренинге у „Земунелу” у којем постоје сви услови за нормалан рад. Али, по најавама метеоролога у Београду се очекују снежне падавине све до петка, па није искључена могућност да већ данас „црно-бели” отпутују у Солун. Међутим, додатан проблем је што готово све новајлије немају шенгенске визе и не могу да уђу у Грчку.
Поједини чланови Управног одбора нису за варијанту да се оде на само три дана, јер тиме екипа готово ништа не би добила, а нова аклиматизација била би далеко теже од оне после доласка из Анталије. Било како било, изабраници Славише Јокановића су наставили са тренинзима несмањеним интензитетом, играчи веома добро подносе све напоре, а у приправности је и Партизанова „Тревл агенција” која чека „миг” генералног секретара Грубора...
Д. Тодоровић
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


