Субота, 11.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

„Ферари” на поклон не помаже у продаји куће

„Ферари” на поклон не помаже у продаји куће

БРИСТОЛ – Тржиште некретнина у Великој Британији потпуно је замрло због светске економске кризе.

О томе сведочи продаја једне велике куће у Бристолу на југозападу Енглеске, процењене на 1.160.000 евра, која остаје безуспешна мада је промотер некретнина учинио све да пронађе купца понудивши на поклон чак и свој аутомобил марке „ферари”.

Још у септембу прошле године прво је снизио цену за 350.000 евра, а пошто ни после тога није било заинтересованих, промотер Данкан Џонс одлучио је да ономе ко купи кућу у георгијском стилу поклони свој „ферари” вредан 115.000 евра, преносе локални медији.

Упркос интересантне понуде коју је Џонс изнео у децембру, кућа је и даље на продају. Суочен са тешком ситуацијом, промотер је на крају одлучио да вилу претвори у пословни простор за издавање. „У сред економске кризе себи не могу да дозволим да кућа вредна милион фунти стоји неискоришћена”, рекао је млади промотер који упркос свега верује да ће наћи решење за троспратну кућу.

Коментари0
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.