Рођена девојчица са две главе
МАНИЛА – Једна Филипинка је добила женске двојке с веома ретком аномалијом - две главе на једном телу, саопштила је централна болница у Манили.
У саопштењу се, како преноси АП, каже да су двојке, порођене царским резом на 29-горишњој мајци, пребачене на државни институт за обољења срца, јер имају урођену срчану ману.
У саопштењу се, такође, каже да су двојке „у крхком стању и треба им нега”. Лекари су, иначе, били изненађени кад су нашли двојке, јер се та аномалија није видела на ултразвучном снимку.
Посреди је, иначе, први овакав случај не само у централној болници у Манили, него и на Филипинима.
Прошле недеље су у Индонезији рођене мушке двојке, две главе на једном телу, али су умрле пет дана касније због отказивања виталних органа.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


